Рандъл отбелязва 39 точки, Брънсън има 33, за да изведе Никс до 4-та поредна победа, 121-105 над Уизардс
AP News | 2024-01-07 | 04:48:20

ВАШИНГТОН (AP) — Джулиус Рандъл отбеляза 39 точки, Джейлън Брънсън има 33 и Ню Йорк Никс спечелиха четвъртата си победа прав мач, побеждавайки Вашингтон Уизърдс със 121-105 в събота вечерта.

След впечатляващата победа със 128-92 във Филаделфия в петък вечерта, Никс (21-15) водеха през цялото време и имаха 60-34 поведоха в края на първото полувреме, което накара хилядите фенове на Ню Йорк във Вашингтон да скандират силно: „Хайде Никс! Хайде, Никс!“

39-те точки на Рандъл бяха две по-ниски от най-високото му ниво за сезона. Айзая Хартенщайн имаше 19 борби за Никс.

Кайл Кузма вкара 27 точки, но Уизардс загубиха четвъртата си поредна загуба. Дени Авдия имаше 23.

Магьосниците допуснаха 20 подигравания, две по-малко от рекорда си за сезона, а Никс им отбелязаха 23 точки.

Вашингтон (6-29) започна силно второто полувреме и намали преднината до 74-69 с 5:23 за игра в третата четвърт, когато Авдия и Кузма комбинираха 19 точки. Ню Йорк ги изпревари със 17-6, за да затвори третия, като Рандъл отбеляза осем точки.

Уизърдс се завърнаха у дома след две загуби в Кливланд с общо 63 точки в сряда и петък.

Никс: Домакин на Портланд във вторник.

Уизардс: Домакин на Оклахома Сити в понеделник.